Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mydełko dove
Wątek: mydełko dove
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-26, 16:46   #18
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: mydełko dove

Cytat:
Napisane przez aniielica
Ale tonik nie usunie Ci wszystkich zanieczyszczeń. Tonik może odświeżyć skórę, oczyscic delikatnie pory i zapewnić odpowiednie Ph. Przecież buzię trzeba myć- albo żelem do twarzy albo mydłem, po to, zeby była czysta!!!!

I żele do twarzy bardzo często działają o wiele drastyczniej niż delikatne mydło. Przesuszona, łuszcząca się skóra, uczulenia, podrażnienia...Ile z nas tego doświadczyło? Ja wywaliłam kilka butelek zeli do kosza. Nie służyły mi, a nie chciałam ciagle kupować nowych kosmetyków. Mydełko sie sprawdziło to przy nim zostanę.
dlatego tez własnie wybiera sie to, co służy naszej skórze! widocznie Twojej bardziej przypasowało mydło, wiec przy nim pozostań.
a co do żeli myjących, to jesli ma sie kłopoty z buzia(czyt. - tradzik) to nie wybiera się wbrew logice tych głęboko oczyszczających, antybakteryjnych, tylko delikatne, zawierajace substancje roślinne, łagodzące i kojące, bo nie ma nic gorszego niż wysuszyc cere silnym środkiem myjacym. silne żele, czy np. mydło siarkowe można zastosowac np. raz w tygodniu, by lepiej oczyscic skóre
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując