Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-10, 06:35   #1923
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Nie mozesz porownywac jednego zajecia do drugiego... stylizacja rzes to praca przy czlowieku, przy najdelikatniejszej czesci ciala. Tu nie moze byc mowy o jakims bledzie.
Nie mogę się zgodzić.
Tak się ciekawie składa, że zajmuję się m.in. przedłużaniem rzęs i mam również wykształcenie złotnicze (nawet czeladnika ). Kurs z rzęs robiłam Nouveau Lashes. Kurs czeladniczy ze złotnictwa robiłam u złotnika, który pracował w najlepszych pracowniach we Włoszech (robił m.in. biżuterię dla Elizabeth Tylor), więc uważam, że obydwa były na bardzo wysokim poziomie.
I po pierwsze śmiem twierdzić, że nawet najlepszy kurs to tylko podstawa - reszty trzeba nauczyć się samemu.
Po drugie wiedza i doświadczenie zdobyte podczas pracy w złotnictwie bardzo mi się przydają przy przedłużaniu rzęs. Nawet pęsetki, których używam kupiłam w sklepie złotniczym, bo dzięki odpowiedniej budowie mogę pracować nimi bardziej precyzyjnie. Odważę się nawet powiedzieć, że złotnictwo wymaga nawet większej precyzji niż zakładanie rzęs. Po oprawianiu maleńkich kamieniu praca z rzęsami to jak jak spacer po wąskiej kładce w porównaniu do chodzenia po linie.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora