Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-13, 12:14   #1935
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Zawsze ścierają się dwa poglądy , warto mieć szkołę/dyplom/uprawnienia czy wystarczy samo doświadczenie. Tylko jak zdobywa się doświadczenie bez tych pierwszych (szkołę/dyplom/uprawnienia)- robiąc w konia czyli oszukując klienta; jaka odpowiedzialna osoba położy nawet swoją siostrę i powie- no to sprawdzimy jak to można zrobić . Pamiętam jeszcze w Polsce trzy lata temu jak pewne grono doświadczonych (!) kosmetyczek , usiadło i dumało głośno jak ominąć szkolenie i zakup drogiego zestawu do przedłużania rzęs. Wnioski były wstrząsające- klej kropelka wystarczy!!! Pokłóciłyśmy się strasznie, ja poszłam na kurs i w rezultacie wylądowałam w UK i pracuję z rzęsami , a koleżanki zostały w Toruniu,pozamykały salony i jedynie prowadzą zajęciach na studium.
Oczywiście że certyfikat nie zawsze świadczy o umiejętnościach i talencie,ale zabezpiecza przynajmniej przed wlaniem kropelki do gałki ocznej... . Zresztą co mają mówić osoby które nie mają certyfikaty?! Że jest niepotrzebny bo.....

podpisuje się w 100%!! ufff w końcu jakaś optymistyczna wiadomośc. Miałam już doła przez moment, że nie ma już osób, które dzielą moją opinie na ten temat uuuuuuuuuuuffffffffffffff ffff

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

girls
pilnie potrzebuje kogoś zajefajnego, sprawdzonego, z doświadczeniem i z certyfikatem we Wrocku. Macie kogoś?
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora