Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 09:30   #3658
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ja juz mialam jeden tonik z kaliny pisalam juz zapewne o nim. Jest bardzo lekki nie przetluszcza wlosow i ladnie pachnie. Nie wiem jak z dzialaniem bo stosuje zapobiegawo, ale odnosze wrazenie ze wlosy troche szybciej rosna. Niestety baby hair jakos nie zauwazylam
Dzięki

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja też się bałam sypkich, ale wzięłam zwykły proszkowany żółty z alverde i okazał się świetny. świetnie się wtapia w moją oliwkową cerę, nic a nic go nie widać a cienie rzeczywiście mniej widoczne. w ogólnym bilansie wypada lepiej niż nienaturalne płynne które dawniej kupowałam
I Ty dopiero teraz to mówisz jak już moje alverdziaki przyszły

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy w tym miesiącu
Łaaał ale asortyment

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zakupy akomy - masło bacuri i tradycyjne czarne mydło afrykańskie oraz próbka masła avocado, o którą prosiłam
Jak po nocy z kocią sraczką??

Zai, super, że jesteś

A teraz moje zakupy ostatnich czasów:
Zdjęcie 1:
- Lavera, żel pod prysznic pomarańcz i rokitnik- zapach bardzo fajny, świeży ale wystarczył mojej mamie na kilka użyć.
- dr Haushka, dezodorant różany- jakoś się nie polubiliśmy za bardzo, po za tym jego zapach.. no troche śmierdzi

Zdjęcie 2:
- Lavera, aloesowy krem pielęgnacyjny do skóry wrażliwej i delikatnej- teoretycznie zalecany na noc, ja go używam na dzień (bo ten dniowy mniej mi się podobał składowo), błyskawicznie się wchłania, skóra się po nim w ogóle nie błyszczy, nie zapycha, ogólnie fajny.
- e- naturalne: -hydrolat oczarowy, hydrolat lawendowy, masło kakaowe nierafinowane- bardzo mało pachnie kakaem, peeling enzymatyczny- pachnie troche migdałowo-perfumowo, jest bardzo drobno zmielony, w działaniu ok.


Zdjęcie 3, Lily Lolo:
- podkład mineralny, Popcorn- baaardzo lubie!
- cienie do powiek, Mudpie, Black Sand (ten na prezent)

Alverde:
Zdjęcie 4:
- pianka do włosów
- szampon, odżywka i maseczka z hibiskusem- szampon raczej rzadki przez co mało wydajny a odżywkę i maseczkę lubie bo fajnie nawilżają włosy
- spray do ciała grejfrutowy- zapach bardzo odświeżający ale nie utrzymuje się na skórze zbyt długo.
- dwufazowy płyn do demakijażu oczu- moja alverdowa perełka Dobrze zmywa makijaż, nie pozostawia tłustej warstwy a jedynie taką miłą powłoczkę i jest wydajny.
- męski krem, głęboko nawilżający- mój tż bardzo polubił, tyle na jego temat
- męski żel do ciała i włosów- ...tż też polubił
- anti-aging, ampułki do twarzy z kiwi
- masełko do ciała werbena- uwielbiam masełka alverde!
- odżywka do rzęs
- żel do brwi dla brunetek

Zdjęcie 5, (bez obawy, nie wszystko jest moje ):
- żele pod prysznic: bambus i grejfrut, werbena i limonka.
- kremowy żel pod prysznic z papają- baardzo fajny! Dobrze się pieni, po myciu nie potrzebuje już balsamu i ten zapach
- olejek pod prysznic z amarantusem- wypadł troche gorzej w porównaniu z papają, zdecydowanie mniej się pieni i nie nawilża tak bardzo skóry.
- szampon i odżywka odbudowa z amarantusem- odżywka jest tak gęsta jak maseczka z hibiskusem czy avocado, szampon bardzo dobrze się pieni i będzie wydajny, cała seria pachnie takim żółtym dziecinnym szamponem Johnson&Johnson
- odżywki i maseczka z hibiskusem
- szampon do wrażliwej skóry głowy
- krem do rąk z nagietkiem
- krem męski, głęboko nawilżający
- olejek do włosów
- anti- aging, serum witaminowe do twarzy
- sypki puder transparentny
- masła do ciała i do stóp
- żel i panka do mycia twarzy
- odżywka do rzęs
- długopis do skórek
- Aqua, ampułki do twarzy

Zdjęcie 6, paczuszka z Organeo, która przyszła wczoraj, tutaj też nie wszystko jest moje :
- AP, płyn micelarny (koleżanki)
- Ikarov, olejek z masła karite (koleżanki)
- Luvos: maseczka nawilżająca z olejkiem migdałowym (bardzo fajna i mocno nawilża), maseczka delikatnie peelingująca z olejkiem z pestek brzoskwini
- mydła alep Excellence Bio: 25% i 5%
- mydło aleppo z nigellą
- AP, glinka zielona w tubce- zmiana opakowania połączona została ze zmianą składu , co widać na zdjęciu.

Ufffff....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1784.jpg (122,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1991.jpg (67,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1992.jpg (40,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1789.jpg (77,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1999.jpg (106,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2016.jpg (80,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2028.jpg (85,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2019.jpg (64,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2021.jpg (69,3 KB, 20 załadowań)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-08-24 o 19:38
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora