Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co w sobie zmienić? (zdjęcie)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-15, 16:48   #2
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
To może przejdę od razu do rzeczy - moją największą zmorą jest twarz a tak dokładniej to małe oczy, które nijak mi nie pasują. Na dole podsyłam wam zdjęcie na którym widać mnie w prostych i kręconych włosach - kręcone to moje naturalne. I tu też mamy problem - nie mam nic do swoich włosów, ale zawsze jak jest wilgoć grzywka podkręca mi się w chińskie S dlatego ją zapuszczam a całe włosy puszą i sklejają i nic im nie pomaga. Używam teraz jedwabiu w spray'u a tydzień temu byłam na regeneracji włosów u fryzjera za 12 złoty jednak nie mogę się przemóc i mimo to nadal prostuję swoje kręcone loki, bo uważam, że lepiej mi w prostych. Mam też lekko odstające ucho - to również nie wygląda jakoś korzystnie przy kręconych włosach
Wracając do twarzy - nie mam z nią jakoś większych problemów, ale ostatnio dość często pojawiają mi się wypryski i nie mogę się ich pozbyć. Używam obecnie toniku do mycia twarzy i żelu oczyszczającego. Skoro jesteśmy już w okolicach twarzy to mogę poruszyć też problem ust i oczu. Usta - zawsze jak jestem w szkole pojawia mi się biały nalot - nie wiem czy to z powodu wilgoci czy z tego, że się denerwuję. Oczy - mam wrażenie, że czują się zmęczone, ale tu w cale nie jestem taka zdziwiona - śpię max 5 godzin i ogólnie bolą mnie czasem i mam lekkie cienie chociaż na zdjęciach tego nie widać. Co do problemów z moją skórą może to być też spowodowane tym, że bardzo mało jem (nie lubię próbować nowych rzeczy w kółko jem to samo) no i chodzi też o tą ilość spania. Doradziłybyście coś? Jestem teraz w technikum i chciałabym o siebie trochę bardziej zadbać, ale chciałabym też podkreślić, że nie mam jakoś dużo pieniędzy żeby na różne kosmetyki wydawać, ale też i malować się nie lubię. Proszę o jakiekolwiek rady, bo już nie wiem co ze sobą zrobić
Załącznik 5791658
Co do ust i bialego nalotu - mam to samo! W domu - nic, na relaksujacym spacerze, kinie etc. - nic, ale w przypadku stresujacych sytuacji, gdzie gdzies wychodze, zawsze sie pojawia. Nie wiem co to za dziwny fenomen. Blyszczyki tylko pogarszaja sprawe. Jednak mam jeden balsam do ust, ktory bardzo pomaga. To
Rimmel Colour Rush Balm.
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując