Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co w sobie zmienić? (zdjęcie)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-07, 19:40   #17
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
To może przejdę od razu do rzeczy - moją największą zmorą jest twarz a tak dokładniej to małe oczy, które nijak mi nie pasują. Na dole podsyłam wam zdjęcie na którym widać mnie w prostych i kręconych włosach - kręcone to moje naturalne. I tu też mamy problem - nie mam nic do swoich włosów, ale zawsze jak jest wilgoć grzywka podkręca mi się w chińskie S dlatego ją zapuszczam a całe włosy puszą i sklejają i nic im nie pomaga. Używam teraz jedwabiu w spray'u a tydzień temu byłam na regeneracji włosów u fryzjera za 12 złoty jednak nie mogę się przemóc i mimo to nadal prostuję swoje kręcone loki, bo uważam, że lepiej mi w prostych. Mam też lekko odstające ucho - to również nie wygląda jakoś korzystnie przy kręconych włosach
Wracając do twarzy - nie mam z nią jakoś większych problemów, ale ostatnio dość często pojawiają mi się wypryski i nie mogę się ich pozbyć. Używam obecnie toniku do mycia twarzy i żelu oczyszczającego. Skoro jesteśmy już w okolicach twarzy to mogę poruszyć też problem ust i oczu. Usta - zawsze jak jestem w szkole pojawia mi się biały nalot - nie wiem czy to z powodu wilgoci czy z tego, że się denerwuję. Oczy - mam wrażenie, że czują się zmęczone, ale tu w cale nie jestem taka zdziwiona - śpię max 5 godzin i ogólnie bolą mnie czasem i mam lekkie cienie chociaż na zdjęciach tego nie widać. Co do problemów z moją skórą może to być też spowodowane tym, że bardzo mało jem (nie lubię próbować nowych rzeczy w kółko jem to samo) no i chodzi też o tą ilość spania. Doradziłybyście coś? Jestem teraz w technikum i chciałabym o siebie trochę bardziej zadbać, ale chciałabym też podkreślić, że nie mam jakoś dużo pieniędzy żeby na różne kosmetyki wydawać, ale też i malować się nie lubię. Proszę o jakiekolwiek rady, bo już nie wiem co ze sobą zrobić
Załącznik 5791658

moim zdaniem o wiele ładniej jest Ci w kręconych włosach, grzywkę bym zapuściła i przedziałek na środku albo na boku zależy jak włos będzie się układał. Zainwestuj w szampon nawilżający lub do włosów kręconych który będzie podkreślał skręt, może być też jakiś lotion lub inny produkt, który będzie właśnie je podkreślał idź do rossmanna tam jest tego pełno. Jeśli byłaś u fryzjera na tzw. regeneracji za 12zł to co ona Ci tam zrobiła maskę na włosy nałożyła? mnie taka cena nie przekonuje, mało tego bym pomyślała, że ktoś mnie oszukuje - profesjonalne kosmetyki fryzjerskie dobrej jakości są drogie i żadna normalna fryzjerka nie robiłaby zabiegu po kosztach

jakich kosmetyków używasz (nazwa, marka itd.) może masz źle dobrany kosmetyk i dlatego coś Ci ciągle wyskakuje lub masz burzę hormonalną i dlatego.
Jak się odżywiasz? jesz dużo warzyw i owoców?
Dlaczego tak mało śpisz?

Co do makijażu tusz do rzęs naprawdę robi cuda powinnaś iść do kosmetyczki zrobić hennę brwi i rzęs tzw. całkowitą i regulację brwi od razu buzia nabierze charakteru w moim mieście można zrobić za ok. 20zł. Lepiej za pierwszym razem sama nic nie próbuj bo wyjdzie krzywo i wtedy grzywka się przyda
Co do kosmetyków to nie koniecznie muszą być super drogie, czasem na promocji można coś kupić ja tak robię z tuszem max factor. Tusz firmy hean jest nie drogi a naprawdę ładnie podkreśla rzęsy.

Moim zdaniem młode dziewczyny najładniej wyglądają bez makijażu albo z bardzo delikatnym
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując