Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 11:03   #2446
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Witam się w niedzielę!

Angel, dziękuję za wiadomość

Od dwóch dni nie miałam czasu na wątek, bo jak nie impreza, to przeprowadzka, zawsze coś
Teraz mieszkam z kumplami, ale to też nie na długo, będę szukała czegoś dla siebie bliżej centrum jednak, bo teraz jestem dalekooo
W piąteczek miałam dwie rozmowy kwalifikacyjne w sklepach z biżu, ale to trochę takie zapchajdziury były, coby w domu nie siedzieć Bo czekam na telefon z jednego miejsca, na pracy w którym baaardzo mi zależy. Umówiłam się z babeczką, że będzie dzwoniła w poniedziałek, ewentualnie wtorek, z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, więc czymajta kciuki

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Pozazdrościć, bawcie się dobrze


Nie Ty jedna

Wiem tylko, że wg chińskiego horoskopu jestem wężem


Byłam wczoraj na filmie Planeta Singli i baaardzo polecam - świetny film byłam popłakana ze śmiechu, ale i ze wzruszenia coraz bardziej przekonuję się do polskich filmów
Ja też wąż

Ooo, też widziałam ostatnio i też bardzo mi się spodobało! Więc i ja polecam Nie spodziewałam się, że polska komedia romantyczna może być tak fajna

Kurka, kusi mnie jakieś mini w C., ale brak kaski mnie skutecznie demotywuje jednak
nate jest offline Zgłoś do moderatora