Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 20:49   #2570
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Masz taką piękną dużą płytkę że spiłowane na krótko wyglądają super, także nie co się załamywać.

Wpadłam dzisiaj na kolejne płytki z wzorami które są też na kwiatowej płytce B. (dwa po lewej na górze i trzy po lewej na dole, trzy po prawej z obydwóch rzędów na dolnej płytce) i się zastanawiam: czy te firmy kopiują od siebie i już nie wiadomo kto stworzył ten wzór, czy to jakiś wzór do którego nikt nie praw i można go sobie używać do woli czy jak?
Wiem, wiem dlatego się nie łamię za bardzo w końcu odrosną I kiedyś będę mieć cudowne migdały a jak nie to będzie tak jak z tym żulkiem I marzeniami (dla tych co nie znają przytoczę: żulek1: ej a ty masz jakieś marzenia? żulek2: no, mi to się marzy żeby być trzeżwym żulek1: to czemu tego nie zrobisz? żulek2: no, bo w życiu trzeba zawsze mieć jakieś marzenie)


Co do płytek to przypuszczam ze większość jest z ogólno dostępnych wzorów, jest mase gotowych darmowych wzorów lub za śmieszne pieniądze na różnego rodzaju stronach stockowych, więc pewnie dlatego wzory się powtarzają wątpię żeby każda firma miała grafika do tworzenia wzorów, za duży koszt względem efektywności I zarobków. Taniej posadzić studenta (lub nawet p.Zosię z recepcji ) który ma znaleźć w necie ładne wzorki I zaprojektować z nich płytki.
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora