Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-22, 18:58   #2580
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry

Pazurki znowu na 0 kompletne- znowu przez ten cholerny prawy fakier Do tego jeszcze popłynęłam z piłowaniem i mam takieujwieco


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52795988]Heh chciałabym ale nie telefon,a aparat.Tylko niestety będę musiała jeszcze trochę na niego poczekać :/


Pięknie
To Manhattan?[/QUOTE]
Oj tam- ważne, że będzie
tak to manhattan

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
fajny jest ten manhattan, dobrze, że go jednak capnęłam


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

super


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Śniegowa, szykuj chusteczki! mani zagapione i dedykowane Tobie urzekły mnie te Twoje kwiatki i poczułam motywację, żeby je wykonać. i mam typowego stresa przed wrzutką, bo się boję, że się nie spodoba

a czarnej Isany nie widziałam u siebie, szukałam w Rossie i ni ma
Cuuudne
U mnie jest ciągle- dziwne to jakies takie

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że już widziałam ten lakier u Ciebie ale to nie zmienia faktu, że wygląda bajecznie na Twojej płytce


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję kolejnym Opikiem:
Przepiękny jest ten lakier na żywo <3 dałam 3 warstwy, żeby pogłębić kolor.
Pięknie

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

Niepodobny do siebie, ale przez to jeszcze ładniej wygląda.
Dziękować

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52821382]Mani na dzień dobry
[/QUOTE]
Idealnieeeeee

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie wiem co to, ale wygląda rewelacyjnie

I mam mani, monomani
Lovely Gloss like gel 206, wieki temu dostałam od Han i jakoś zapomniałam o nim. W butelce wygląda jak przykurzony nudek, chyba przez złoty shimmer, który osadza się na flaszce. Dopiero na paznokciach wychodzi fajna zgniłkowatość, dużo szarości, troszkę zieleni Szkoda tylko, że shimmer jest słabo widoczny w dziennym świetle, ale w sztucznym widać

Fajny brzydalek
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora