Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zamykanie naczynek-kolejny raz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-14, 11:57   #7
piaget
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Zamykanie naczynek-kolejny raz

przeszukałam forum, pytań mnóstwo, ale żaden ekspert nie odpowiada...

ja także chciałabym zamknąć naczynka na twarzy. Niby nie jest ich aż tak wiele, ale trochę mnie irytują...
ofert na rynku jest sporo, ale jak wybrać tę najlepszą? jaki laser wybrać, czym się kierować? laser, IPL, inne... a może lepiej zostać przy zwykłej igle i zamknąć naczynia u kosmetyczki?

Byłam w prywatnej klinice, gdzie pani obejrzała moje zmiany naczyniowe (mam kilka pajączków na kościach jarzmowych) i mimo, że zabiegi wahają się w granicach 100-600 zł, pani powiedziałą, że będzie to kosztowało 400 zł (?). Ale nic to. Zabiegów ma być ok. 3 w odstępie 6 tygodni. W tym czasie nie wolno się opalać i w ogóle (!) wystawiać na słońce - nie wiem jak to zrobić, w kapeluszu chodzić, czy jak?
ale najgorsze jest to, że może (nie musi, ale przważnie tak jest) po zabiegu występują obrzęki, zasinienia, poparzenia, strupki i utrzymują się od kilku godzin do 7 dni - więc biorąc pod uwagę fakt, że to jest twarz, trezba wziąć urlop - nie wyobrażam sobie pójść do pracy z siniakami pod oczami...

bardzo chciałąbym się pozbyć tych pajączków, ale laser mnie chyba nie przekonał. gdzie znaleźć rzetelną wiedzę, kto pomoże prównać działąnie różnych laseró jak i zwykłą igłę u kosmetyczki? myślę, że takich "niezdecydowanych" jest więcej, prosimy o pomoc
piaget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując