Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-16, 14:37   #9
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Agniesia~
czesc!
Ja od 8 miesiecy jestem jasniutka blondynka,a 1,5 roku temu mialam czarne wlosy(2 lata farbowalam na czarny). Moj naturalny to sredni braz. O przemianie zadecydowalam nagle i udalam sie do fryzjera. Nie czekalam na duzy odrost, bo tego nie lubie. Zrobiono mi pasemka ciemny blond, wczesniej rozjasniono je i byly bardzo rude, ale zaraz po nalozeniu farby zrobil sie ciemny blond. I tak za kazdym kolejnym razem dodawalam coraz to wiecej jasnych pasemek, a te pasemka, co juz byly rozjasnione na ciemny blond za pierwszym razem - rozjasnilam na jasny blond.
Mysle, ze to najlepszy sposob, bo i szoku nie bedziesz miala, a to wszystko wcale dlugo nie trwa i wlosy prawie sie nie niszcza. Duzo odzywek, maseczek i beda super!!!
Pozdrawiam!
Dzieki za rade, bardzo fajna . A mówisz ze byłaś u fryzjera tak? wiec lepiej samemu nie...a ciemny blond to ci wyszedł taki jak na opakowaniu?? i długo to trzeba siedziec u fryzjera hehe bo dla mnie czas cenny to jest pozdrawiam
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując