Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorwka kanebo
Wątek: kolorwka kanebo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-20, 09:28   #104
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: kolorwka kanebo

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Pogubiłam się w tych kolorach

Korektor jak kupowałam rok temu w lutym chyba kosztował 139 zł. Mi starczył na rok, ale to zależy ile się go używa.
Korektor ma formułę nawilżającą i pielęgnującą, przez co nie wysusza delikatnej skóry pod oczami. Zazwyczaj te korektory pod opczy są troszkę rozświetlające, przez co oko wygląda lepiej. Podkłady często mają w składzie alkohol, są cięższe, przez co nie do końca nadają się na tak delikatną skórę. Ja nie stosuje podkładu pod oczy właśnie w związku z przesuszami i często robią mi się jakieś załamania, co wygląda nieciekawie, a gdy używam korektora takich problemów nie ma

Maskar nie używałam i mnie raczej nie ciągnie
Dzięki za odpowiedź. Teraz powaznie się zastanowię nad zakupem tego korektora. W sumie nie jest aż tak straszliwie drogi... jak na Kanebo, oczywiście. Jakiego koloru tego korektora używasz?

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja też nie używam podkładu pod oczy



z Guerlain lubię podkłady, pudry i meteorki
cienie i maskary jakos mi nie podeszły

aczkolwiek jestem rozczarowana tym, ze zmienili kolory podkładów - najjaśniejszy jest ciemniejszy niż do tej pory i szukam odpowiednika w Azji
ale ogólnie miałam najróżniejsze podkłady z Guerlain i zawsze mi odpowiadały i puder w złotej pudernicy - bardzo dobry, nawet tak dobry jak Kanebo
Ja jakos z Guerlain nigdy nie mieliśmy po drodze. Słyszałam o tej marce mnóstwo pozytywnych opinii. Ponoć w zestawieniu 3 najlepszych marek kosmetycznych na świecie plasuje sie na trzecim miejscu (tuż po La Prairie i La Mer), a to świetna rekomendacja. Moja Mama używa po trosze ich kosmetyków i jest nimi zachwycona. Dodam tylko, że moje kochane Kanebo jest dopiero na 4 miejscu

Kiedyś muszę w końcu spróbować, ale na razie zbyt mocno zakochana jestem w Kanebo i zbyt spektakularne jest jego oddzaiaływanie na moją buźkę żebym była w stanie zdrdzić go z jakąś inną marką
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując