Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-26, 08:50   #2299
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy mydło w płynie zapakują w duże pudełeczko akurat nie mam żadnego w zapasie, a tylko na coś małego mnie stać szkoda, ze nie ma małych płatków

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------



ja bym chciała limonkowe

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------




Kuleczki
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też mnie wkurza takie coś, bo "wypada"
Ja nikomu nie składam życzeń, kto mi nie składa wyznaję zasadę: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie
Ja bym nie brała tych mydeł Co prawda nie ma już czekoladowego, ale je brałam kiedyś i o zgrozo - mydło z tak chamskim barwnikiem, że barwiło wszystko najpierw na brąz, a po 2 dniach od otworzenia na kolor sraczkowaty. Nie wiem jak z innymi zapachami, ale te mydła to ZUO

Ja teraz we wrześniu mam wesele. Kupiłam extra czarną kieckę i żakiet w kolorze dojrzałej wiśni, biżu i buty też wiśniowe i komentarz ojca, że nie pójdę w tej sukience, bo on się będzie za mnie wstydził, a nie zamierza do końca życia być obmawiany w rodzinie, że źle życzę państwu młodym Ja to nie wierzę w te głupie zabobony Poza tym tej czerni i tak przy tej wiśni prawie nie widać. Powiedziałam ojcu - trudno, mogę nie iść i ważne, że ty pójdziesz odwalony i pstrokaty jak paw
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora