Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 17:42   #2000
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Alexus- jeśli Twojej skórze to służy i jesteś zadowolona- to z bogiem
Z ciekawości- ile masz ręczników?

To prawda, ja wprawdzie wieczorem używam wodę normalnie, ale rano, jak pisałam- nie. Też początek był... dziwny, ale szybko się przestawiłam
Mam pralkę. Wydaje mi się że to moja sprawa i nie wiem co mogłoby z moją skórą być nie tak. o.O
Tonik sobie kupię.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

jusia_00 mam wrażenie że zielony light trochę spod pudru przebija kolorem.. Zwłaszcza nakładany na jakieś pole na twarzy a nie punktowo. (w moim przypadku przy nosie i trochę koło brody) Myślałam, że moim ideałem będzie mix tego korektora i golden fairest, ale zielone trochę za bardzo się wybija na twarzy więc kombinuję dalej. (moja szyja czasami wydawała mi się zielonkawa to myślałam, że tak będzie ok.. spróbuję może zmieszać z podkładem w mniejszej proporcji, albo zmieszać golden z naturalem)
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora