Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-18, 18:24   #5
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Obrazil sie jak zobaczyl moj wibrator?!

Cytat:
Napisane przez coludatlas Pokaż wiadomość
Witam,

Pisze, poniewaz jest mi bardzo przykro i juz nie wiem kto ma racje, a kto nie.

Gwoli wprowadzenia:
Mieszkam z tz kilka miesiecy. Wprowadzajac sie wzielam wszystkie moje 'zabawki' bo po prostu lubie sie mastruboawc. Zazwyczaj robie to gdy go nie ma w domu i on o tym wie.

Dzis jednak mialam ochote, a on w domu jest. Pytam sie czy moge, tzn czy mu nie bedzie przeszkadzac? Jasne powiedzial i dodal, ze przyjdzie popatrzy.

Wyciaglam ten wibrator, ktory byl bardzo duzy, a on sie obrazil, ze jak moge takie cos uzywac.

Moja proba rozmowy spelzla na niczym. On siedzi obrazony, Stwierdzil, ze to niedorzeczne.

Jego penis jest sredniej wielkosci i chyba z tym mial problem. Nie wiem czemu. Prawda jest taka, ze nigdy nie lubilam mezczyzn z duzymi penisami, bo mnie boli - jego jest w sam raz. Ale wibrator lubie taki a nie inny, poniewaz mastrubacja to cos innego, trwa chwilke i nie ruszam tym. Jest mi przykro, wstyd mi, czuje sie nie fajnie.
Dodam, ze kiedys mu wyslalam zdjecie jak sie tym mastrubuje, wiec myslalam ze wiedzial, ze mam taki wibrator.

A tu obraza majestatu.

Zmiana nicku ze wzgl na intymna nature watku.
Cytat:
Napisane przez coludatlas Pokaż wiadomość
Coz rano sie kochalismy raz i gdy poprosilam o jeszcze raz to dal mi do zrozumienia, ze nie ma ochoty. Ja mam wieksze potrzeby seksualne niz on.

Widze, ze ugodzilam w jego ego. Nie wiem co mam teraz zrobic - isc i go przepraszac? Za co?

Szczerze? Zostawiłabym tą sprawę.
Jeśli mu wytłumaczyłaś tak jak nam, to wg mnie focha się bez żadnego sensu.
Nie przepraszaj, bo nie masz za co.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując