Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki depilator wybrać??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-03, 20:45   #527
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Depilator

Cytat:
Napisane przez anka666 Pokaż wiadomość
Witam

Przymierzam się do kupna pierwszego depilatora, chciałabym nim depilować nogi i bikini, zainteresowały mnie dwa następujące modele:
Braun - Silk-epil - X Elle 5180
PHILIPS HP 6572

Czy któraś z Pań mogłaby się o nich wypowiedzieć i coś doradzić? A może polecić jakiś inny model? Wczoraj u koleżanki wypróbowałam Philips Satinelle, jednak rozczarował mnie, nie depilował dokładnie i nogi po depilacji nie były gładkie...
wydaje mi się, że Braun będzie lepszy bo ma więcej pęset a wiadomo to znaczy, że za I razem więcej włosków zbiera i nie musisz poprawiać Poza tym ma taką nakładkę i małe kuleczki do naprowadzania leżących włosków.
Ja uwielbiam depilator i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Nie nawidzę maszynki ani kremów bo po tym włosy odrastają bardzo szybko, w przypadku maszynki na drugi dzień są okropnie silne, kłujące włosy. A depilator rzeczywiscie u mnie działa na 3-4tyg i nie boli mnie wyrywanie (skóra się przyzwyczaiła, na początku łzy mi leciały kilka lat temu ) i włosy wcale tak nie wrastają - na jednej nodze max 5 włosków. Jak stosuję peeling 2x w tyg. na łydki to nic mi nie wrasta. Ale to zależy od skóry.. Ja tam uwielbiam plastry / depilator.
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując