Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-07, 18:26   #53
magdab1210
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: tu-wembley, tam- koszalin
Wiadomości: 31
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez Olka.g Pokaż wiadomość
cześć Wizażanki współpracuję z firmią Forever Living Products i może uznacie że to mało etyczne , ale te produkty są rewelacyjne , na swoje usprawiedliwienie dotyczące braku etyki mogę dodać że najpierw byłam klientką firmy dopiero później stałam się jej swego rodzaju przedstawicielem.Wypróbow ałam najpierw produkty i dopiero jak stwierdziłam że są naprawdę dobre to zgodziłam się na współpracę z firmą.Aloesu do picia i czystego i z żurawiną zaczęli używać moi rodzice i od tego się zaczęło dodam ,ze mój tata jest po zawale i aloes zaczął stosować na wzmocnienie serca i na poprawę spraw związanych z trawieniem, natomiast mama jest po amputacji piersi, czyli sprawy rakowe-pije czysty aloes w formie tzw. mikstury oczyszcającej organizm kuracja 9 miesięczna, ja równiaż piję aloes ( z żurawinami) i używam wielu kosmetyków(mogę się podzielić wiedza na temat aloesu i do każdego miejsca w Polsce a nawet za granicą dostarczyć produkty lub skontaktować was z kimś kto się tym zajmuje w waszej okolicy-ja jestem z Bydgoszczy)Ponadto coś o dezodorancie aloesowym , bo uważam że każda kobieta powinna to wiedzieć...WSZYSTKIE ANTYPRESPIRANTY ZAWIERAJĄ ALUMINIUM. ALUMINIUM POWODUJE, ŻE SIĘ NIE POCIMY..FAJNIE..ALE POWODUJE TEŻ ZATRZYMANIE TOKSYN W ORGANIŹMIE WIADOMO TOKSYNY SĄ WYDALANE Z NASZEGO ORGANIZMU RÓŻNYMI DROGAMI ALE JEST TAKA ICH GRUPA , KTÓRA WYDALA SIĘ TYLKO Z POTEM ICH NIEWYDALENIE MA FATALNY WPŁYW NA NASZE ZDROWIE POWODUJE ICH WTÓRNY OBIEG PONADTO ALUMINIUM JEST JEDNYM Z POWODÓW RAKA PIERSI. WSPOMNIANY PRZEZE MNIE DEZODORANT ALOESOWY NIE JEST ANTYPRESPIRANTEM, CZYLI POCIMY SIĘ ALE DZIĘKI ZAWARTOŚCI ALOESU KTÓRY MA WŁAŚCIWOŚCI GRZYBO I BAKTERIOBÓJCZE NIWELUJE ZAPACH POTU.WYBÓR NALEŻY DO WAS...
Wiesz ja tez lubie aloes I forever ale widze ze spolecznosc z problemami skory nie chce Nam wierzyc jak ten zel aloesowy jest cudowny I jakie ma magiczne dzialanie. Mi wybledly naczynka I skora name twarzy ktora wiecznie byla podrazniona, podzielilam sie tym z jakas forumowiczka to nazwala to bredniami. Jak zmienic ludzkie myslenie? Dlaczego nie wierza?
magdab1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując