Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 16:21   #100
Juliax3
Raczkowanie
 
Avatar Juliax3
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Kontynuacja części 1.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu
- ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
^Uwaga do tego pytania - proszę upewnijcie się jakie kolory są ciepłe a jakie chłodne, bo nie każdy potrafi to na początku rozróżnić, wymaga to pewnej wprawy.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?

No więc:

1. najpierw jestem czerwona :c jak burak czasem :x a potem brązowieję, kolor opalenizny jest taki piaskowy

2. niebieskie, raczej jasnoniebieskie. oprawa oczu (rzęsy, brwi) jasne, i to bardzo :C

3. piegów brak

4. raczej ciepły, brzoskwiniowy, czasami mi się wydaje że jasnopiaskowy. rumienię się (dość często) na coś pomiędzy różem a czerwienią

5. blond, troszeczkę popielaty, jasny. ale urodziłam się ruda, mocno ruda xD

6. malinowy

7. dobrze się czuję w zieleni

8. i to i to, trudno mi określić

9. mam delikatne rysy twarzy i pastele sprawiają, że wyglądam nieco mdło. ale bardzo jaskrawie też się nie ubieram.

10. takie bardziej szarawe - brudny róż na przykład.

11. bardziej ciepłe (zimne też dość dobrze). i srebro i złoto

12. a mogę xD



proszę, pomóżcie ))
Juliax3 jest offline Zgłoś do moderatora