Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-09, 08:25   #3005
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Kurcze może się nakręcam, ale przed okresem przez tydzień boli mnie brzuch i plecy , teraz mam to od 2 tygodni , czuję ciężar i mam uczucie pełności w brzuchu ...Cały czas chodzę jakbym miała zaraz okresu dostać
Dodatkowo od pępka do wzgórka łonowego pojawiła mi się ciemniejsza kreska nie pamiętam już nawet czy ją miałam czy nie , czytałam w internecie że pojawia się ona w ciąży więc połączyłam to z tym wszystkim nie wiem już sama co mam myśleć ... Zauważyłam ją gdy się opalałam a koleżanka ją zobaczyła i powiedziała - o to wygląda jak po cesarce , mi aż gały na wierzch wyszły i teraz mam mętlik w głowie . Jutro rano zamierzam kupić kolejny test i zaraz potem go zrobić , ja chyba już głupieję ale ta kreska sama z siebie się nie wzięła ? aż zgoliłam włoski z tej kreski żeby się upewnić czy na pewno tam jest ... wiem , śmieszne ale nie potrafię opanować swojej wyobraźni ..
malamilutka i również gratulacje
No i jak test? Mi kreska ciążowa pojawiła się dopiero ok 6 mc, innym nie pojawia się wcale więc niekoniecznie musi to być oznaka ciąży. A wiesz, że siłą autosugestii może się pojawić? Tak można sobie uroić ciążę.

Cytat:
Napisane przez redss Pokaż wiadomość
Straamy sie o dziecko takze bez zabezpieczenia.
Aha A masz jakieś "objawy"? Czy tylko ta pogrubiona wyściółka wskazywałaby na ciążę? Nie licząc braku okresu.
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując