Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-01, 12:59   #1922
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mogłabym Ci sprasować, jeśli starczyłoby pigmentu, a powinno starczyć, bo dużo go nie idzie ale jak z wysyłką? nie wiem czy przetrwałyby taką drogę.. poza tym wysyłka ode mnie do Polski do najtańszych nie należy


nie ma problema jeździmy tam co jakiś czas proponowałam ostatnio, że zainteresowanym mogę coś kupić, ale chętnych nie było (poza wirlandią)

ostatnio nawet powiększyli stoisko MACa i jest w czym wybierać
A ile dajesz, tak z pół łyżeczki na pankę?
OK, a wtedy jakbyście jechali do PL to wtedy na pocztę i heja, nie? Ojaaaa! Tylko trzeba liste awaryjną przyszykować A ceny jak? o ile niższe od regularnych?

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
Estella już opisała, no i Gease jako baza pod mineralne genialny jest, świetnie wydobywa kolor, a pudry bez rewelacji jak dla mnie.... ale to wina tego, że to puder

Brand, a Ty zdobyłaś Young? jesli tak, to pewnie jesteś jedną z dwóch osób, które tam były w tym czasie co my i sprzątnęłaś sprzed nosa
Tylko jako baza pod mineralne?
Oj będzie bijatyka

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Piękne są te Twoje prasowanki!!zazdro szczę!

Ufff ja już troszeczkę ochłonęłam po tej paczuszce cienie są piękne i pomada też.Postaram się porobić zaraz foty tylko że ten mój aparat to troche do i boję się że będą niewyraźne
Wyraźne, niewyraźne, jesteś pierwszą opaczkowaną, więc musisz wstawić i to szybko, bo Tanyia się niecierpliwi
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora