Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 08:26   #624
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Biere!




Ma być dopiero, to zimowa kolekcje


też na to patrzę

Załączam słocze szminek z B. Podpisane numerkami ichnim linerem, który się naprawdę zacnie trzyma. Niestety to jest ten z gąbeczkowym aplikatorem więc nie dla mnie. Dwie są z tej serii matowej (te co się zaczynają na 400).
Mam dziś na sobie bazę i podkład i chyba będzie nie wiem czy uda mi się doczekać do vipow z 20% Cienie, szczególnie pojedyncze pięknie napigmentowane, kolor nude 02, mimo że nie ciepły, to chyba będzie mój kremowych już nie zdążyłam pomacać, bo już byłam cała upaprana w i ogóle dziś nadrobię pewnie Czwórki cieni fajne, jeden quad ma kolory wszystkie moje, drugi powiedzmy też, miałabym problem z kupnem, bo wolę ciemniejsze kolory, ale bardziej odcieniami mi pasują te z jaśniejszego zestawu
Niestety kompakty za ciemne, ale pudry rozświetlające może dałyby radę, bo są jaśniejsze. Róże piękne, Earthy może być dobry do konturowania, aczkolwiek sama nie konturuję wiec to tylko takie "wydaje mi się". Stick do konturowania ciekawy, no ale jw.
Baza rozświetlająca bardzo przyjemna, pięknie skóra z nią wygląda. Podkład nakłada się super wygląda super, na razie tyle mogę napisać, ale zobaczymy jak po całym dniu będzie
Zawsze mnie śmieszy ten mem z Futuramy

33 i 12/14 (?) są śliczne

Testuję dziś Olimpię Paco Rabbane i całkiem dobrze się nosi, mimo że to nie do końca mój zapach
neath jest offline Zgłoś do moderatora