Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ona Niechce Dalej ?? :|
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-23, 12:17   #23
IDontNeedACat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ona Niechce Dalej ?? :|

Cytat:
Napisane przez Trotyl Pokaż wiadomość
No rozmawiałem z nią juz o tym kiedyś i co do sexu i ona własnie najbardziej się ciązy boi... nie boi się bulu ani nic za pierwszym razem tylko własnie tej ciąży... no ale szkoda ze niemozemy zaprzestać na samych pieszczotach... bo ja jakoś wytrzymam heh widocznie dziewczyny mają trudniej ...
kada dziewczyna sie tego boi ale wiadomo ze jedynym pewnym zabezpieczeniem przed ciaza jest nie uprawianie sexu^^ wiec zawsze bedzie jakies ryzyko podczas sexu ale jesli ona bedzie myslec bardziej o tym zamiast o przyjemnosci to nie bedzie to przyjemne dla niej. Wydaje mi sie ze najlepszym wyjsciej jesli ona sie boi tej ciazy jest zebyscie poczekali z tym troche czasu moze do 18 albo poszli juz teraz do ginekologa zeby przepisal twojej dziewczynie tabletki lub plastry anty a do tego tez mozecie uzywac prezerwatywy wtedy twoja dzieczyna nie powinna bac sie tej ciazy tabletki daja prawie stuprocentowe zabezpieczenie a prezerwatywa dodatkowe i chronila by przed hiv. zreszta najlepszym wyjsciem by bylo isc do ginekologa on zawsze doradzi i wybierze zabezpieczenie dobre dla mlodej dziewczyny.
__________________
Życie jest fimem a Bóg reżyserem...
IDontNeedACat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując