Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. II
Wątek: Essence cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-14, 16:03   #4345
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Essence cz. II

Ja też mam parę kosmetyków z essence
-Kredki do oczu - Teddy bear i czarna - tym się akurat zawiodłam, u mnie trzymają się góra dwie godziny, potem nic z nich nie zostaje
-eyeliner w płynie - chwalę sobie, mam już drugi. Trzyma się bardzo długo i wychodzą mi ładne kreseczki. plus za kolor
-eyeliner w pisaku - jak dla mnie to alternatywa dla kredki - akurat kolor, czyli taki bardziej grafitowy niż czarny mi odpowiada, robię nim kreski na dolnej powiece. Trzymają mi się prawie cały dzień. Co ważne trzymam go zawsze "na zakrętce" bo w ten sposób lepiej potem rysuje.
lakiery - mam kilka i z tego co widzę to te szybkoschnące odpryskują już na drugi dzień. 3 in 1 mam już na paznokciach czwarty dzień i nic sie mu nie dzieje.
podkład mineralny - mam i niestety nie trafiłam z kolorem, bo jest strasznie ciemny. Pewnie będę go dosypywać do mojego edm jak się trochę opalę.

I teraz mam pytanie: Jak bardzo mineralny jest róż mineralny z essence. Orientuje się któraś? Dzisiaj kupiłam i nie wiem, czy nie jest to błąd, bo składu na nim nie widzę (zresztą nie wiem, czy coś bym z niego wyczytała), a sie zastanawiam czy nie jest ryzykiem dla mojej cery
joyka jest offline Zgłoś do moderatora