Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-03, 22:04   #4807
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ja też lubię, a najśmieszniej jest jak na taki flirt patrzą znajomi, którzy mojego znajomego od flirtu nie znają - i potem słyszę komentarze, że jak ja mogłam na oczach tż flirtować z innym a ja mam ubaw, bo to tylko kolega i to tżta bardziej niż mój
O toto

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ja nie odstawilam flirtu bo chlopak , tylko wiekszosc kolegoww na tych zartach sie nie znalo ..i chcialo wejsc mi do lozka ..a potrafie pikantnie zazartowac...i lubie co najgorsze szkoda ze niektorzy faceci tego jako zart nie odbieraja
To w takim razie życzę Ci, cobyś trafiła na facetów umiejącyh się pobawić słowem

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
to jak dobrze że tu trafiłam i jestem "z" forum
Nom, bo my tu jesteśmy elita, loża minerałocholiczek niemalże

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
no właśnie - facet myśli, że jak się uśmiechniesz i coś powiesz to już jesteś jego.
a ja lubię tak o z podtekstem pogadać i na tym sie kończy
Na szczęście nie wszyscy tak mają, tylko Ci z niepodbudowanym ego

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
uważam, że przesadzacie z nazywaniem kobiet "babami", z tym że knują, plotkują, są niekonkretne itp. Nie namawiam do solidarności jajników, w ogóle nie lubię segregacji ze względu na płeć. Może nie jestem ekspertem w sprawie przyjaźni, bo jedna ręka ma za wiele palców żeby policzyć moich przyjaciół, ale oprócz rozwielitkowego który przyjacielem jest przede wszystkim, potem kochankiem mam dwoje bliższych ludzi obojga płci oraz mamę myślę, że niewazne co ma się w spodniach, ważne co w głowie.

nie zniosłabym gdyby ktoś mi wybierał kogo mam lubić. W ogóle nie wchodzi to w grę.

Klasę w LO miałam językową- damską i było spokojnie i ładnie pachniało nawet po wfie

Cath, Ty to jesteś najlepszą partią w okolicy, co się dziwisz że plotkują
Rozi, my tu segregacji nie uskutecznimy, perełki można znaleźć po obu stronach, tak samo, jak "czarne owce", mówimy tylko, że części z nas lepiej dogaduje się z mężczyznami, bo oni w większości patrzą trzeźwo na zycie i mają swoisty "kodeks honorowy", np. nie odbijaj dziewczyny najlepszemu kumplowi, a kobiety z natury bardziej lubią ploty i intrygi, oczywiście też nie wszystkie.

Pamiętam, jak na początku rozmawialiśmy z TŻtem o tym, że kobiety nie mają honoru (wg niego). Owszem mają, tyle że nieliczne, za to jak już, to dobrze zbalansowany. Natomiast wielu mężczyzn sprawę honoru pojmuje niewłaściwie, bo mają inaczej prioytety poukładane i czasem im procesory siadają Ech, znów zaczęlam generalizować. Gomen
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora