Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-03, 23:07   #4823
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
hi hi żadna ze mnie partia dawno juz do wszystkich powinno dotrzec, że ja "nie do wzięcia"
a serio - wkurza mnie to, że zyję w tak durnej społeczności, gdzie wciąż nie funkcjonuje określenie "singiel z wyboru", a nieco mniej sympatyczne "stara panna" Mnie to nie przeszkadza, bo wiem, na co się zdecydowałam, ale czasem szkoda mi moich rodziców, którzy dzielnie muszą znosić "życzliwe" uwagi znajomych
i Rozi - dzięki kochana
Moja sis też sama, ten sam rocznik co TY, tylko bezdzietna I też gadają, ale w sumie łatwiej się przez życie przechodzi mając kogoś przy swoim boku jednak
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że swojego koloru włosów nie tknęłaś Bo fantastyczny jest
Dziękuję Coś mnie jednak kusić powoli zaczyna, bo dzisiaj rano kolejną siwkę bezpardonowo usunęłąm
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
starałam się, żeby nie było widać, że padam, ale jednak ktoś mnie przejrzał
ja psią kupkę postanowiłam używać na zmianę z olejkiem na bazie cromollientu.. Jednak ta miękkość skóry po olejku mi baaardzo odpowiada
Też już używam tego olejku z Crommolientem. Cudny jest I taka skóra gładziutka
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora