Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 23:18   #4828
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
CATHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

opadla mi szczęka...gdzie Ty to trzymasz???? masakra..po prostu ja myslalam ze mam jobla na punkcie kosmetykow....ale miec w szafie tony samych mineralow....ja chyba odmowie te probki z EDM bo mi wyplaty nie wystarczy jak mi sie tez spodobają...szok
wcale nie mam tak dużo !
większość siedzi w torebkach (ponad 120 próbek, co właśnie policzyłam po spotkaniu)
a reszta w szufladach
mało tego - jedna z uczestniczek spotkania była nawet rozczarowana, bo "myślałam, że masz więcej" Nie będę paluchem pokazywać, która to

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Atoja to nie była kłótnia tylko "kłótnia" w zasadzie to pewnie moja wina była... własnie Wy z Cathy nie pamiętacie, a ja pamiętam i nie wiem po co? Wkurza mnie to, że tak nad wszystkim rozmyślam, np. jak napiszę jakiś post na forum, o coś zapytam i po jakimś czasie nikt mi nie odpowie (i niby wiem, że mój post mógł gdzieś w tym wszystkim przepaść, że nie każd post wymaga odpowiedzi itp.) to wydaję mi się ze wszyscy myślą "o jakaś kretynka durnoty wypisuje"
Angel - naprawdę nie ma potrzeby podchodzić do tego aż tak emocjonalnie i osobiście. Posty często giną w natłoku (zwłaszcza na plotkowym ), a poza tym nikt nie myśli w ten sposób. Gdybym ja się zastanawiała nad każdym postem, który piszę, to pewnie miałabym na koncie wciaż stan ponizej 500 postów
Najważniejsze, że wyciągnęłaś wnioski
cathy jest offline Zgłoś do moderatora