Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-22, 09:56   #639
jumaatt
Rozeznanie
 
Avatar jumaatt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław/NRW
Wiadomości: 702
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
kurczę a szkoda bo bym musiała ściąć z jakieś 10cm, myślałam że coś je poratuje
Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
heh
ja musze pochwalic olejek rycynowy.
nalozony na wlosy wraz z sokiem z aloesu to jest to
nie przetluszcza moich wlosow a baardzo baardzo je poprawil, koncowki tez, ale najlepiej jak troche podetniesz a reszte moze jakos wzmocnisz, japolecam moja mieszanke. nakladam ja sobie na godzinke przed myciem glowy, taki wymieszany olejek z sokiem z aloesu, no bomba
Ogólnie olejek rycynowy jest bardzo polecany do włosów (aczkolwiek wiele osób ma duże problemy z aplikacją - najwyraźniej bardzo dobrym wyjściem jest sposób Ultrafiolet 88 )
Natomiast stosuje się go przed myciem głowy, a jeśli miałby służyć jako serum na końcówki, to wtedy na mokre włosy i już bez spłukiwania, jakoś trudno mi to sobie wyobrazić. Ale po tym, jak dziewczyny zmywają oleje samą odżywką do włosów, dochodzę to wniosku, że wszystko się da

Zanim zetniesz włosy, możesz przecież spróbować z olejkiem rycynowym, na pewno nie zaszkodzi. zobaczysz, czy to realne, jakie efekty będą i czy Cię to zadowala. Jeśli nie, wtedy kłania się fryzjer
A na zdrowe końcówki, jako świetna profilaktykę, polecam olejowanie kokosem

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
hehe... dzięki Własnie patrze na pełną butelkę płynu micelarnego i kilka tubek kremów i maseczek... kupionych nie tak dawno.
Zacisnę zęby i dam radę....
Nie bede tu wchodzić, do tego podforum... dam radę, dam radę...
Julianka, wynocha z wątku
I wracaj jak najszybciej, jak tylko wszystko zużyjesz
jumaatt jest offline Zgłoś do moderatora