Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-07, 14:31   #1733
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Szcerze??mnie też to dziwi, nasuwa mi sie powiedzenie: "Polak potrafi" gdbyby zniżka była 50% rozumiem,ale 5%? Nie jestem pewna czy aby "truskawka" jest taka głupia i będzie wciąż dawać sie nabierać na polskie kombinacje..myśle że do czasu, a potem sie zwyczajnie na na wypną
a ja nie rozumiem co w tym takiego kombinatorskiego?
jeśli jest taka możliwość, to dlaczego z niej nie skorzystać?
ja nie zauważyłam tu żadnych kombinacji - kiedyś jak nie przysyłali SS jak się zamawiało przez polską wersję, to korzystałam z wersji US, właśnie dlatego żeby dostawać to SS, czy to też była kombinacja, bo nie używałam wersji strony przeznaczonej dla mnie? a czy truskawka traci na tym, że dostajemy 5$ dodatkowej zniżki, która przeznaczona jest dla tych korzystających z innej wersji językowej?
a wypną się na nas, bo zablokują nam dostęp do wersji innych niż polska? czy jak?
czy wobec tego też kombinujemy na modowym - wspólnozakupowym, bo korzystamy z US proxy, żeby widzieć dział przecen, bo nie chcemy płacić więcej, jeśli możemy mniej?
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora