Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 15:37   #2176
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

marioladabr też mi się zdaje ,że mam trochę różową,ale zrzucam to na karb rannego zaróżowienia (bez make up u mam wręcz czerwoną twarz, strasznie podrażnia mnie wszelkie przecieranie wacikiem, czy nawet wklepywanie/wsmarowywanie) hmmmm ale jak się tak przyglądam ,to w istocie jest różnica
ferguusson słyszeć komplement od Ciebie i Marioli to doprawdy zaszczyt z bronzerem próbowałam, ale jak mam swój zwykły-tj jasny podkład, to dziwnie to wygląda,taki wręcz teatralny efekt, a tego nie oczekuję na co dzień masz może jakiś do polecenia do jasnej cery, bo na widziałam ,że wstawiałaś zdjęcia w jaśniejszym podkładzie? mój bronzer niestetyż pasował zanim skatowałam twarz kwasami i rozjaśniłam sobie na niespotykaną dotąd skalę buzię a zresztą wstawię zdjęcie dla skali porównawczej (ja to ta z lewej oczywiście) wybacz minę haha zdjęcie stylizowane
ZakkAtak dziękuję za komplement jeśli chodzi o gładką buzię,ale niestetyż nie jestem raczej szczęśliwą posiadaczką skóry normalnej
jak będę mieć troszkę później zajęcia ( i nie będę wstawać o 5tej ,kiedy jest ciemno ) to wstawię na Przed i Po i spokojnie wtedy sobie porównasz ile u mnie dają minerałki na buzi. Patrzyłam na Twoje zdjęcia, no i wg mnie to najlżejsza formuła na bank nie przykryłaby Ci piegów ,natomiast wyrównała koloryt, choć w zasadzie mając taką cerę mi by się chyba nie chciało poczytaj może o składach podkładów mineralnych ,co ew. mogłoby Cię uczulić? A jeśli chodzi o kremy, to używasz drogeryjnych?
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując