Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-26, 06:32   #241
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wiesz takie dziewczyny często starają się dużo bardziej od fryzjerek w renomowanych salonach niestety... Bo chcą zyskać zaufanie i klientki a takiej w salonie to przecież nie zależy aż tak, swoją stałą pensję i tak ma Oczywiście nie jest to reguła i nie chcę nikogo urazić
Do mnie też kilka razy przyszła dziewczyna młodsza ode mnie o rok po kursach i ucząca się aktualnie (siostra mojej stałej fryzjerki która sama mi ją poleciła jak akurat nie byłam przy kasie). Wzięła ponad 2razy mniej a zrobiła włoski identycznie ślicznie jak jej siostra pracująca w naprawdę porządnym salonie w Wawie (GD studio).
Możesz się jej spytać np czy nie ma jakichś zdjęć swoich dzieł Często takie osoby fotografują włosy swoich klientek "po"
no też tak uważam, tym bardziej, że jak ona była u mnie na paznokciach to wyglądała na taką obeznana... więc myslę, że będzie ok tylko muszę się z nia skontaktować, bo jak na razie nie odpisuje:/
jak już mi zrobi włoski to wkleję zdjęcia
a takie pytanie...jak myślisz co mniej niszczy włosy...robienie balejażu co miesiąc, czy farbowanie farbą co miesiąc??bo ten balejaż podejrzewam, że robi się rozjaśniaczem, ale z kolei mniej włosów ucierpi...a farba jest lżejsza, ale farbuje się całe włosy...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora