Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 20:08   #2442
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No i ja też się do Was Dziewczynki przyłącze
Tyle, że ja jestem w dużo gorszej sytuacji..

Od długiego czasu robiłam pasemka (już pisałam o tym we wcześniejszym poście - nie wiem czy mnie pamiętacie) i doszło do tego, że już włoski w zasadzie mam prawie całe jasne - są jeszcze prześwity z ciemnej farbki gdzieniegdzie ale to już baaardzo wypłukane..

Ostatnio, tj. 2tyg temu postanowiłam zafarbować odrosty, które już i tak były ooogromne (samodzielnie, co było debilizmem, bo wiedziałam, że jak pójdę do fryzjera to rozjaśni mi jedynie rozjaśniaczem, a tego chcę unikać) i wybrałam Garnier Nutrisse 111 bardzo bardzo jasny popielaty popielaty superrozjaśniający ;/ - to co mi wyszło przedstawiam na zdjęciach - ZGROZA!

Chciałam dziś kupić farbkę blond popielaty i to zamalować, ale radziłam się fryzjerki i powiedziała, że te odrosty są za ciemne i że kolor zupełnie nie złapie.. Wiem, że najrozsądniej byłoby teraz iść z tym 'czymś' do dobrej fryzjerki, żeby się tym zajęła bo sama to mogę tylko przekombinować, ale jakoś nie ufam tym z mojego miasta i może 2 razy zdarzyło się, że wyszłam naprawdę zadowolona z salonu..

Te ostatnie dwa zdjęcia to kolorek sprzed 3 lat (jasny brąz + blond), przynajmniej wtedy nie odznaczały się tak te moje ciemne wstrętne odrosty..

Proszę Dziewczyny doradźcie coś bo oszaleje
Jeśli jesteś zainteresowana to poczytaj sobie parę ostatnich postów ode mnie.Pisałam dziewczyna jak ja sobie radziłam z takim problemem co i ciebie dopadł.Jeśli będziesz mieć jakieś pytania to możesz spokojnie pytać.Ale myślę ze wszystko jest jasno opisane.Temat ok 3-4 stron do tylu się zaczął.Pozdrawiam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora