Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-17, 12:29   #2025
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Hej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to rzeczywiście lepszy zespół DODA haha wolę jednak budkę suflera
ee doda nie taka zła

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Bunny ta czarna sukienka bardzo ładna szkoda ,że słabo widać tą koronkową, troszkę ciemne zdjęcia, ogólnie fajne zakupki

Kitka będę wdzięczna

U mnie dziś szał w Butiku wszystko -50% taniej, pobiegłam tam jak tylko się dowiedziałam, tyle ludzi ,że nawet wejść się nie da, każdy się przepycha wyrywają sobie z rąk bluzki no tragedia, wyszłam z tamtąd bo irytowało mnie zachowanie tych ludzi.. :/ mam kupony do 10 lipca -50% na torby, dowolny T-shirt za 19,90, dół od bikini 0 zł, druga rzecz - 50% tak jest we wszystkich butikach w całej Polsce także może znajdziecie coś ciekawego dla siebie
jaaa to super promocje ja też takie chce u mnie pisało w butki tylko minus 30% na wszystko

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no wlasnie tam sa ciuchy albo tanie albo w cenach takich srednich, jak na targu/rynku. ale wybor jest przeogromny-od majtek po plaszcze
bo to jest wielka hala z wieszakami i dzialami- nawet buty sa!
i obok sa przymierzalnie wiec mozna lazic caly dzien i mierzyc do woli
wiesz ja bym tyle za sukienke nie dala chocby byla ze zlota
bo mam taka mysl ze ja robili chinole, jej wartosc to kilkdziesiat zl a ktos sobie niezle na tobie zarabia
takie hale były w łodzi w hurtowni ptak tanio tam było i jaki wybór ahhh tęsknie za tym miastem tylko dlatego ze tu takiej hurtowni nie ma
chce jaką sukienke na urodzinki swoje założyć i chce wyglądać mega sexi a ona taka była


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Kotka
No to mamusia odpadla. Ale moze jeszcze zrobi.
na to liczę
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora