Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-06, 19:30   #3104
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Pokażesz fotkę odrostu?


Popieram.
Wg mnie też nie jest nijaki , może Ci się nie podobać, wiadomo każdy lubi co innego, ale do nijakich on nie należy. I nie obraź się Angel_00 ale dla mnie czarne ale farbowane są nijakie, bo są sztuczne. Naturalne to naturalne... nawet taki czarny wygląda inaczej gdy jest naturalny, jak mają Azjatki albo w Indiach, niżeli czerń, z tzw. właśnie pudełka.


No to w takim razie Ci zazdroszczę, moje się zniszczyły. Ale ja wykonywałam mnóstwo różnych zabiegów jak przyciemnianie i rozjaśnianie i za jakiś czas znów lekko przyciemnilam, chodziłam tak i rozjaśniałam i położyłam na to kolor ciemnego blondu który się wyprał trochę i jest teraz taki średni blond ale już ich nie męczę, zostaję w takich aż odrosną moje. I myślę, że może dlatego tak radykalnie podchodzimy do sprawy, bo nie jesteśmy zawistne i nie chcemy byś żałowała. Dla nas, powrót do naturalnych wcale nie jest taki łatwy, dłuży nam się, zwłaszcza jeśli ktoś ma długie włosy i nie chce ich ścinać, nasze odrosty różnią się często i nie chodzi tu tylko o kontrast ale i o stan włosów.
Ale wiadomo, Twoje włosy, Twoja sprawa, tylko się dobrze zastanów i nie bądź "wampirem" bo wyssiesz z niektórych z nas, motywacje i samozaparcie, którąś pofarbuje a potem będzie żałowała, z tym, że może gnie być jej tak łatwo zapuścić swoje jak Tobie
Oj no ale ja jestem przecież przykładem na to że jak się chce wrócić do naturalnych to można że to nie jest nie wykonalne ;-) czuję się urażona ;-) wmawianiem że kuszę pokazuję wręcz coś odwrotnego
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2011-11-06 o 19:33
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora