Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-02, 17:57   #3475
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Kończy mi się Rimmel Match Perfection Gel. Zastanawiam się nad spróbowaniem czegoś innego. Może macie jakieś propozycje? Ogólnie używam odcienia 100 Ivory jeżeli o Rimmela chodzi, Revlon CS - 150 Buff oraz 180 Sand Beige - ogólnie jestem bladolica. Szukam czegoś lekkiego, krycia wielkiego nie potrzebuję - chodzi mi o wyrównanie kolorytu skóry, zakrycie pomniejszych niespodzianek - podkład ma być lekki, dać takie odświeżenie twarzy, trzymać się jako tako w te upalne dni - od razu zastrzegam, że mam cerę mieszaną i tylko Revlon CS dał radę utrzymać się cały dzień, zwłaszcza w strefie T

Niby Rimmel jest w porządku, ale myślałam też nad burżujem healthy mix, chociaż nie jestem do końca pewna. Macie jakieś propozycje?
Z uporem maniaka polecę Ci Burżuja Poza tym, godnymi uwagi podkładami są również Vichy Aera Teint Pure (niestety już go nie mam bo kolor był dla mnie nieodpowiedni), Rimmel Wake Me Up, Catrice Photo Finish. Podoba mi się również DayWear Plus z Estee Lauder (krem koloryzujący), ale nie kupiłabym go za własne pieniądze bo jest za drogi. Wymianki kosmetyczne są jednak bardzo dobrym wymysłem Dzięki nim przetestowałam kilka wysokopółkowych podkładów (Clarins, YSL, Bobbi Brown) i wiem, że akurat te które testowałam nie różnią się niczym prócz ceny od tych średniopółkowych
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora