Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-30, 14:58   #1
medzik90
Rozeznanie
 
Avatar medzik90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 531
Unhappy

każdy podkład tworzy maskę i skorupę, pomocy!!! :(


Witajcie Dziewczyny, jesteście moją chyba ostatnią deską ratunku. Przez ostatnie 3-4lata stosowałam cały czas podkład astor perfect stay odcien 100, był idealny, jakiś czas temu kupiłam nowe opakowanie i od tej pory podkład ten w ogóle mi nie służy, waży się strasznie na twarzy itp, wczesniej nie było takiego efektu! Nie wiem czy to kwestia mojej cery, w podkladzie ponoc nic nie zmienili, kupiłam go w drogerii Hebe gdzie zawsze jest bardzo gorąco, jest wiele swiatel, myslicie, ze mogl się tam jakos zwarzyć? :/ juz naprawde nie wiem co mam mysleć. Moja cera jest sucha, ale staram się ja jak najbardziej nawilzać, nie mam problemow ze świeceniem, jednak potrzebuję dobrego krycia ze względu na naczynka :/ Probowalam już naprawde wiele podkładów i w wiekszości efekt jest ten sam- maska, maska, maska i jedna wielka skorupa, twarz co prawda jest zatuszowana ale wygląda sztucznie, tak pudrowo, uwydatnia kazda najmniejsza zmarszczkę,nie podoba mi się ten efekt, a efekt ten dawaly takie podklady jak: revlon, bojuoris flower perfection, nawet bb z bell :/ juz naprawdę nie wiem co stosować, błagam poleccie jakiś dobry podkład, zależy mi na naturalnym efekcie, aby podklad byl w miare kryjący, ale zeby buzia wyglądała naturalnie, promiennie itp. BLAGAM POMÓŻCIE!
medzik90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując