Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-01, 20:49   #3746
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Też mam SR sprzed dwóch lat Często go nie używam, ale również jestem zdania, że tamta edycja była ładniejsza od obecnej.


Ja na pewno chcę Snapdragon. Waham się nad Heavenly Hybrid, bo podobno jest zbliżona do Dish it Up, której wprawdzie nie mam, ale którą zamierzałam w tym miesiącu kupić. Rose Lily też fajna, ale dla mnie może być niestety za jasna. Róże na razie mnie nie kuszą - zrobiłam się chyba ostatnio wybredna w tej kwestii Choć z drugiej strony wciąż nie mogę przeboleć, że nie udało mi się dorwać Autoerotique z poprzedniej kolekcji, a jakiś szczególny oryginał to nie był przecież

Edit: Olu, zapomniałam podziękować za namówienie na NARS-owego Sin-a. Cudny jest
Mnie najbardziej spodobała się na razie Heavenly Hybrid, ale też najpierw muszę spawdzić, czy nie nazbyt podobna do Dish It Up. Z kolei Snapdragon przypomina mi coś z moich zbiorów, tylko nie pamiętam co .
U Krysi ładnie też wygląda Fleur d'Coral, ale u mnie może za ciepło wyjść.
W sumie to teraz żałuję, że ostatnio trochę na siłę wybierałam szminki za pudełka, bo teraz miałabym 2 limitowane za free.

Cieszę się, że Sin się podoba . Ja też nadal jestem pod jego urokiem.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora