Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-08, 19:53   #4771
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Tatoonko, doszła do mnie paczuszka. Ale mi nawysyłałaś cudeniek, bardzo dziękuję Przetestowałam już odżywkę arganową Dr Organic i powiem jedno, jeśli moje włosy będą tak wyglądać po każdym jej użyciu, to to jest strzał w 10!!! Mam burzę włosów po niej i są gładkie i błyszczące, nawilżone. Taki cement dla włosów. Odżywka ma idealną konsystencję, pomimo, że jest bardzo taka emolientowa, dociążająca, to dobrze się spłukuje i nie przetłuszcza. To może byc pierwsza odżywka do włosów, która zdetronizuje Alterrę w moim przypadku.




Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jak to jest z aluminium w tych naturalnych dezodorantach? Czy Potassium Alum działa podobnie? Polecam ten artykuł, szczególnie komentarze:
http://nowaalchemia.blogspot.com/2012/07/aun.html

Namiętnie używam Crystala, który notabene przestaje na mnie działać...:-(
Przeczytałam od deski do deski. Jeśli o mnie chodzi, to już od dawna wiem, że ałun nie jest do końca zdrowy, ale podpierałam się jakimiś informacjami, że jest bezpieczniejszy od syntetycznych soli i dlatego specjalnie się nie przejęłam. Poza tym na mnie kompletnie nie działają dezodoranty ałunowe, więc tym bardziej nie zgłębiałam tematu, ale ten artykuł warto przeczytać, otwiera oczy, dociekliwość i wiedza autora jest imponująca.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora