Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-08, 21:26   #4776
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Cieszę się że dotarła Fajnie że odżywka Ci podpasowała, ja też z niej jestem zadowolona, ale muszę zmieniać co i raz, bo moje włosy się przyzwyczajają do odżywek i po jakimś czasie już nie działa tak jak wcześniej.
To mamy podobnie, ja mam zawsze 2-3 odżywki i maskę w obiegu i 2-3 szampony Jedynie Alterrę mogę po każdym umyciu stosować, ale wolę jednak zmieniać, żeby nie umrzeć z nudów

Bardzo mnie cieszy, że mogę ją wypróbować, w dodatku sporo za duża ta odlewka, więc popróbuję kilka razy, żeby się upewnić, że ją chcę a jedna z wizażanek wysłała mi też odżywkę kokosową doktorka, więc będę mieć już konkretne rozeznanie co wybrać

Przed chwilą nałożyłam też tę emulsję pod oczy MG, konsystencja super, lekka, zobaczymy jak moje patrzałki będą rano wyglądać. Zwykle kończy się opuchlizną, a jak się nie kończy, tzn że produkt jest czegoś wart

A Tobie jak idą testy?

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, fajnie że Dr. Organic ci służy

na mnie nie działa ałun

testuję od kilku dni balsam do ust Purite. nic szczególnego. więcej nie kupię
Byłam bardzo ciekawa po tylu pozytywnych opiniach arganowej i w pełni je potwierdzam, zobaczymy jak kokosowa się sprawdzi

Ja po ałunie bardziej śmierdzę, aniżeli będąc saute ale chcę dać szansę jeszcze jednemu deo: Nuxe body.

Szkoda ale dobrze wiedzieć.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-10-08 o 21:29
Korah jest offline Zgłoś do moderatora