Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-18, 23:57   #694
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Witam wieczorkiem



Ooo, ja bym bardzo chętnie jeden, czy nawet dwa, na zapas przygarnęła, bo bardzo mi pasuje ten bronzer

Nadrobiłam wątas, mogę zdać relacje z rozmowy kwalifikacyjnej Myślę, że wypadłam okej i że zrobiłam pozytywne wrażenie. Czy tak było rzeczywiście dowiem się w przyszłym tygodniu, bo wtedy też mają się odezwać, ale jestem dobrej myśli A jeśli się ewentualnie nie uda, to kolega chce mnie zwerbować do korpo, więc zawsze mam jakiś plan awaryjny

W nagrodę, że tak dobrze mi dzisiaj poszło kupiłam sobie po drodze do mieszkania puchę pepsi i białe wytrawne. Pepsi już wypiłam, wina nie mam się z kim napić, a nie chcę wyjść na alkoholika pijąc do lustra, więc poczekam, aż kumpel wróci z pracy, może będzie miał ochotę na lampkę, dwie, ewentualnie siedem
Gratuluję rozmowy i trzymam kciuki Jakby coś to mogę się wymienić tym bronzerem za coś, odpadają koszty przesyłki To mógłby być dobry początek na zlot

Btw czy jak się chcę wymienić tylko tą jedną rzeczą to muszę coś zakładać, pisać itd czy wystarczy się umówić przez PW i np. spotkać? Jestem wierna tylko temu wątkowi, więc nie wiem (wiem, że wstyd )

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Hejka a nie mowilam, ze box bedzie jak pojde do szpitala ale tez kliknelam mialam troche czasu bo cc opoznilo sie, dopiero o 15 mialam, teraz odpoczywam a maluszek spi na mnie sliczna jest nasza najmlodsza wizazanka, dzieki za kciuki
Gratulacje!
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora