Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-23, 14:31   #3480
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dziękuję za trzymanie kciuków udało się jeszcze jutro trzymajcie i będzie weekend. No i w przyszłym tygodniu Wiecie czego nie mogę się doczekać? Jak się u mnie już wszystko przewali, to usiądę na tarasie i przeczytam wszystkie te książki, które sobie kupiłam "na czas wolny".

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
O 10 mam egzamin. Trzymajcie kciuki i napiszcie o fajnej ofercie co by sobie potem kupić


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
i jest pyszne, wczoraj też żarłam
gdzieś miałam fotkę, ale nie moge znaleźć
na słodycza jednak moge zaprosić
o matko, a ja mam gastrofazę

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Fajna! Bardzo wygładza skórę W sumie jestem zakochana w zielonej, czarnej i właśnie różowej muszę jeszcze tą fioletową wypróbować
Mam fioletową, mogę wysłać jakąś odlewkę. Mam z nią love-hate relationship. Raz kocham, raz nie widzę efektu.

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Kobietki, a taką maseczkę ktoś miał? http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...-Mask/P2387022

Chyba powinnam najpierw poprosić o próbkę, bo trochę droga jak na wtopę. Tak jak było z białą gg. Na czubek nosa mogę ją stosować, bo taki rumień u mnie generuje
Ja miałam próbkę na raz. Tyłka nie urwała, ale za mało jej używałam. Mam tonik z tej serii i jest mega Używałam też tego: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...warzy/P2387048 i było całkiem fajne, mocno napinało skórę

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
opowiedz mi o niej
chcę cos rozjaśniającego i nawilżającego
nooooooo proszzz sie wykazać
Różowa origins nie nawilży- ona wyglądza, ujednolica koloryt, peelinguje, oczyszcza.

Dzisiaj o 7 użyłam cukrowego Angela, już nic nie czuć.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora