Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-11, 12:49   #3035
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
lili, bardzo dziękuję chyba się skuszę. A nie wysusza?

Kurczę tak sobie myślę, że ja to chyba mam jakieś szczęście do UC Warszawa Na około 20 paczek wszystkie przyszły bez cła
Nie zauważyłam, by wysuszała, ale ja zaraz po umyciu buzi i wytarciu do sucha przecieram twarz tonikiem i nakładam krem W każdym razie przed nałożeniem kremu (Clinique - Moisturge Surge Extra) mam bardziej nawilżoną skórę, niż po... kremu nie polecam, gdyby ktoś się nim interesował! Skusiłam się na text na opakowaniu "Thirsty skin relief", a ja zamiast czuć ulgę, cierpię, bo skóra jest tak napięta i sucha

Faktycznie masz szczęście do UC Odkąd zamawiam max 2 rzeczy na raz tez nie mam problemów z UC, to moje pierwsze zamówienia zostały oclone, chyba przez to, że nie rozdzieliłam zamówień. Tak sobie przynajmniej tłumaczę Bo teraz wszystko szybciutko przychodzi bez interwencji UC

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Kurcze, przyszedł szybko, ale jest naprawdę dość suchy i martwi mnie to 2005.Z tym, że umalowałam się i wygląda to super, nie osypało się mimo tego, że na parę minut się położyłam...

Wiem, ze Kamisio używał Fly'a, może napisze jaką powinien mieć konsystencję.
Zobaczę, jak do mnie przyleci, czy też jest suchy w środku, ale jeśli dobrze wygląda na rzęsach i się nie osypuje to pewnie nie ma się czym martwić
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora