Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-11, 14:03   #3043
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, by wysuszała, ale ja zaraz po umyciu buzi i wytarciu do sucha przecieram twarz tonikiem i nakładam krem W każdym razie przed nałożeniem kremu (Clinique - Moisturge Surge Extra) mam bardziej nawilżoną skórę, niż po... kremu nie polecam, gdyby ktoś się nim interesował! Skusiłam się na text na opakowaniu "Thirsty skin relief", a ja zamiast czuć ulgę, cierpię, bo skóra jest tak napięta i sucha

Faktycznie masz szczęście do UC Odkąd zamawiam max 2 rzeczy na raz tez nie mam problemów z UC, to moje pierwsze zamówienia zostały oclone, chyba przez to, że nie rozdzieliłam zamówień. Tak sobie przynajmniej tłumaczę Bo teraz wszystko szybciutko przychodzi bez interwencji UC



Zobaczę, jak do mnie przyleci, czy też jest suchy w środku, ale jeśli dobrze wygląda na rzęsach i się nie osypuje to pewnie nie ma się czym martwić
Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Przyleciał mój Eye Fly, zaraz się nim pomaluję Mój też ma kod 5001, ale nie wydaje mi się, by był suchy, chyba po prostu nabiera na szczoteczkę tyle tuszu, ile trzeba
Śliczny kolorek, piękne opakowanie, po prostu miodzio, ale jeszcze zobaczę, jak wygląda na moich rzęsach i dam znać
Właśnie miałam okazję wypróbować go w ekstremalnych warunkach - po wyjściu na spacer okazało się, że coś pyli i łzy popłynęły ciurkiem, jakby kran odkręcić. Tusz na miejscu jest bez skazy, Kreseczka Stili też, tylko cień trochę cierpiał, ale moje zakupy truskawkowe nie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora