Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-21, 18:26   #515
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

Ech tam zaraz wydatków...
no dobra tak jakos mi sie skojarzylo zartowalam
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Nie no proszę Cię Dimiti. Kupiłam dziś w pracy karnet na siłownię, szykuję się na zbankrutowanie na nową kolekcję Joko, a Ty jeszcze wieścisz dodatkowo erę wydatków wodnikowych?! Tak się nie robi. Mam tylko skromną pensyję pracownika naukowego... BTW. dobrze, że ci z ośrodka adopcyjnego nie wnikają w zakupowe nałogi, bo nie wiem co by było...
hehe dobra to to bedzie era wodnika glownego szkodnika a szkodniki kochaaaja Truskawki oj karnecika Ci zazdroszcze chetnie bym sama pochodzila ale lenia mam hehe Twoje szczescie ze nie wnikaja bo jeszcze jakby sie dowiedzieli ze to truskawkowy nalog to by sie bali ze w lecie w okresie Truskaweczek masz napady chciwosci
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ojej , ale mi się miło na ząbku zrobiło Dzięki Moje Truskawkojady
Miałam zwyczajne plombowanie. Nigdy wcześnej nie miałam takich przygód po plombowaniu dlatego się wystraszyłam...Ja jestem straszna panikara i już miałam w głowie różne wizje ( gnicie zęba, amputacja szczęki)
Czyli nie stresuje się, bo to normalka
ale Ty sobie scenariusze wymyslasz! nie no cos Ty zabek sie zbuntowal ale nic mu nie grozi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora