Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-25, 18:46   #25
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Cytat:
Napisane przez fistaszkowa Pokaż wiadomość
mam problem z tym że od jakiegoś czasu co jakieś 3,4 d ni wyskakuje mi na twarzy duży, twardy i bolący wulkan ,po kilku dniach jest on już zdlny do wyciskania i niesttey zostaje po nim ranka-strupek a potem gdy 'odpada' zostaje na skórze czerwona plamka która utrzymuje sie długo długo .. jak temu zaradzić? używam na to proszku Dermatol ,co wysusza i przyspiesza gojenie ale co używać bezpośrednio na te czerwone plamki? dodam że używam też Lysanel Aktiv
Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
ja tez to mialam :/. zostal mi czerwone podksórny slad na brodzie...
musze poczekac az zniknie .
kurcze... zdałam sobie sprawę że ja mam takie właśnie podskórne ślady... Tylko że ja nazywałam je "bliznami"
Takie czerwowo-bordowe plamy.. i nie mogę się ich pozbyć.. A do tego tworzą się nawet jak nie mam takich "wulkanów" ...Wystarczy mały wyprysk a jak on "zejdzie" to pozostaje taka właśnie plama-blizna

Robie sobie ot takie domowe peelingi i co? i wciąż one sa...A ja się na tych kosmetycznych i aptecznych rzeczach nie znam i nie wiem co używać i nie wiem o czym piszecie
Wytłumaczcie mi zielonej co powinnam zastosować by te plamy z brody mi zeszły?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując