Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-03, 19:15   #1393
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
mają napis na opakowaniu "ASIAN SEASONS"

swoją drogą śliczne są i w stosunku do nich truskawkowe faktycznie wyglądają jak podróby
ale laaaaaaaaaaaadne!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Pewnie, że będzie. Jak tylko doleci ten zestaw Cliniqua

Żeby to było takie proste...Jak się nie ma, też się wchodzi, a potem cóż...długi, debety, likwidacja lokaty
hehe jak powiesz jaki bedzie to moze bedzie klinik!
no wlasnie....nie ma sie a i tak sie wchodzi, pozniej spac nie mozna, jesc, myc sie tez jest ciezko, ale juz trzeba bo trzeba wyjsc od ludzi cos pozyczyc, zeby miec na zakupy na tru
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no ba! nikt nam nie zarzuci,ze szalejemy. Ja jak idę na zakupy z mamą to zawsze tak jest. Mam np. ogląda jakąś bluzkę ale jej kasy szkoda, to ja jej mówię, że jej kupię. Dwa sklepy dalej odwrotna sytuacja. A potem w domu TŻ pyta. I co sobie kupiłaś? A ja z czystym sumieniem odpowiadam NIC!


Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
liczę na Ciebie

a jak się nie ma, to też można, ale wtedy się chyba popadnie w depresję

napisz jej, żeby poszła do sephory czy czegoś podobnego, że Ty nie sprzedałaś jej podróby i coś w tym stylu niech się pocałuje w .. nos
jasne, może jeszcze jej dopłać za straty moralne, psychologa, psychiatrę, za rozpakowanie kulek, potem zapakowanie przed wysłaniem do Ciebie i ruszenie tyłka na pocztę w celu wysłania. O, i za ten tel do Ciebie też jej oddaj
juz mam depresje
heh zawsze sie znajdzie jakis wsciekly klient na all:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora