Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-12, 17:33   #2861
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
wrzucam szybkie porównanie...
ale zaznaczam, że to fotka CZYSTO POGLĄDOWA.. mój aparat wieczorową porą pożera wszystkie piękne drobinki i za chiny ludowe nie chce ich oddać... Wstyd wstawiać aż.. ale lepsze nie chcą wyjść
Dusty jest bardziej morelkowo- brzoskwiniowo- łososiowy, a CWM w różowość idzie...No i dusty jednak zdecydowanie ładniejszy (może dlatego, że ja fanka złotawych drobinek jestem, a nie srebrnych..)

Jutro w ciągu dnia zrobię przywoitsze zdjęcia (a przynajmniej postaram się).. choć pudełkowej wersji CWM już nie mam, bo poleciała do Rozi, a ja czekam na dostawę Zostawiłam sobie tylko odsypki w woreczkach jako gratisy

aa..no i na drugiej fotce CWM został za mocno paluchem roztarty i zaczęły wyłazić z niego ciepłe brzoskwiniowe tony (na mojej skórze to standard)
oo.... u mnie ostatnio Dusty przeistoczył sie w brzoskwinkę ciepłą, wręcz pomarańczowawą... Chętnie przyjrzę się bliżej CWM
Wishlista się pomału powiększa, może w końcu dobrnie do 12 produktów, cobym zamówienie złożyła
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora