Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 19:04   #2840
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
A moje polowanie na czerwoną szminkę w chłodnej tonacji nadal trwa... Teoretycznie wypatrzyłam kilka takich kolorków na allegro, ale boję się zdecydować na zakup, bo ten magiczny, chłodny "odblask" może być spowodowany raczej magicznymi sztuczkami oświetlenia, niż rzeczywistym kolorem pomadki
Wg mnie bardzo trudno trafić na chłodną czerwień, nie wiedzieć czemu w sklepach same pomidorowe lub buraczkowe odcienie, bleh Na All wypatrzyłam nową szminkę L'oreala Color Riche Serum, w kolorze True Red, ale na razie nie klikam, boję się, że to będzie kolejny ciepły kolor, który rzucę w kąt :/
Póki co byłam zadowolona z koloru pomadki Addict High Shine- Runaway Red. Dzisiaj oglądałam nowe szminki Chanel, bo reklama głosi ferię barw, w tym różnych czerwieni- i oczywiście lipa , jeden kolor nawet ładny(chyba 31), ale prawdziwej czerwieni NIE MA.
Powoli mnie to irytuje, żeby w sklepie nie można było kupić "must have", jakim jest podobno czerwona szminka (ale może mam za duże wymagania, w końcu Polska to kraj pomarańczowych podkładów, więc do kompletu niech będzie pomarańczowa szminka ) To się wyżaliłam
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora