Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz dla błękitnych oczu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-13, 15:12   #6
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Brąz dla błękitnych oczu

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądasz Eowinko
Ja myślę że rudości są stworzone dla Ciebie (wiem że piszesz że na żywo kolo jest inny) i wyglądasz dużo lepiej niż w blondzie
Co do makijażu to ładnie jest. Pasuje Ci. Jednak ja bym cienie wyciągnęła troszkę w górę aby przy otwartych oczach też było widać kolorki na powiekach.
Kasiu dziękuję ci bardzo
Hehe może powinnam Cię posłuchać i w pełni do rudości powrócić?!
Z tymi cieniami to ja mam kłopot, ja je do góry a one mi w dół i tak tu współpracować?! mam wrażenie, że mam lekko opadające powieki i one mi tak psują efekt. Ale może to jednak kwestia moich błędów - obięcuję poprawę i jeszcze raz dziękuję!

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Emilko slicznie CI w tym kolorku i fryzurce! co do makijazu pieknie Ci w nim,jedynie jak Kasia pisala cien wyzej i bedzie super
O dziękuje Ci bardzo Emilko
Postaram się popracować zgodnie z twoimi i Kasi sugestiami nad wysokością cieni
A czy mnie oczy nie mylą i też masz troszkę inną fryzurkę? Mam wrażenie, że jakieś nowe pasemka się pojawiły ostatnio.

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
makijaż jak i wloski super tylko cień na jednej powiece nieco wyżej to będzie cud miód i orzeszki
Dziękuje ci bardzo Pyciu
zdradzę Ci sekret... tylko nie mów nikomu ;-)
Ja mam dość niesymetryczne oczy i stąd głównie wrażenie, ze mam jedno oko umalowane inaczej niż drugie. Możliwe, ze to nie jedyny problem i że też sama zawiniłam, ale też ta asymetria trochę mi tu psuję obraz sytuacji.

Cytat:
Napisane przez nettesheim Pokaż wiadomość
Hm... jeśli nie masz tego koloru włosów to powinnaś go czym prędzej zrobić bo wyglądasz w nim szałowo no teraz to masz mega sexy fryzurke naprawde no i makijaż w takim kolorze jakim zrobił go aparat też super piękne usteczka masz... no i serio Twoj aparat dobrze Ci podpowiada
O Słońce moje dziękuje
Nie no, takie miłe słowa od takiej zdolnej osóbki Bardzo mi miło!
Ja tu narzekam na aparat a tu widać, ze mi tym razem rpzysługę uczynił Może rzeczywiście powinnam kwestie przemyśleć i bardziej zrudzić słowie włoski?!
PS. Słyszałam, ze wkrótce poznasz moja siostrę nie mogę się doczekać by zobaczyć tego efekty!!!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując