Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Antidral
Wątek: Antidral
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 08:16   #346
kociak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Unhappy antidral

Cytat:
Napisane przez szatyneczka20 Pokaż wiadomość
Za pierwszym razem tez tak zrobiłam i użyłam Dave ale mimo to spociłam sie ale juz w miejszych ilosciach jak zwykle, zastanawiam sie czy nie kupic nowego opakowania bo wydaje mi sie że te moze nie działa tak jak powinno bo było odkręcone i wylało sie troche jak kupywałam w aptece ale zobaczyłam to dopiero jak przyszłam do domu, a ponoć trzeba go szczelnie zamykać.A może jak bede go dłuzej stosować to zacznie działać, bo jak narazie stosowałam go dwa dni z rzedu na noc i troche sie jednak poce, małe plamki są niestety
ja posmarowalam sie nim wczoraj okolo 12 od razu jak go kupilam bo nie moglam sie doczekac efektow... troszeczke szczypalo ale do wytrzymania...tego dnia sie nie spocilam nastepnego dnia posmarowalam sie wieczorem tak jak wszyscy proponuja...szczypalo troche mocniej...w sumie dzis nie jestem spocona tak jak zawsze, ale male plamki pod jedna pachą są dzis go nie zastosuje bo mam zamiar kiedys sie ogolic... spróbuje jt...moze bedzie lepiej jeszcze napisze

mi też sie jedna poci lewaale dopiero 2 razy stosowalam antidral

Cytat:
Napisane przez IraKlara Pokaż wiadomość
Dziś pierwszy raz użyłam Antidralu. Nic a nic nie piekło, tylko mam wciąż takie uczucie lepkości pod pachami Wy też tak macie??
Teraz czekam na rezultaty
tez mam lepkie pachy

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-02-15 o 09:55
kociak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując