Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-26, 19:53   #399
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hejka dziewczynki Wpadłam tylko się podzielić moim GE-NIA-LNYM odkryciem ustowym Dior Lip Pomade Jak się tylko pojawił to od razu kupiłam To cudo miało się u nas pojawić z wiosenną kolekcją, jednak nie dotarło.. A teraz dotarło ale z innym aplikatorem. Tamten był poduszeczkowy jak u ILNRP Clarinsa a ten jest gumowy!!! I super jest! Ale zaraz.. zaraz... Od początku Ogolnie to cudo to połączenie moich dwóch ulubieńców Lip Maximizer i Lip Glow. Ma konsystencję żelowego olejku (jak to brzmi wspaniale... ), pachnie miętą z wanilią. Cały dzień dziś nosiłam. Usta po nałożeniu są wygładzone, jędrne, mięciutkie, mocno odżywione i nawilżone, po prostu idealne. Zakochałam się w tym produkcie. Jak się okaże że to one shot to się popłaczę i zapasy będę robić. Mam nadzieję, że nie Laski, biegnijcie do perfumerii! Dawno nic mnie tak nie zachwyciło
Oj, kusisz. Uwielbiam Lip Glowa. Mam nadzieję, że to wejdzie do stałej oferty...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora